Дзвоніть

(050) 42 42 581
(068) 700 00 89

Адреса

Київ, Полеська, 5
Харків, Каштанова, 14

Графік роботи

пн-пт: 08.30 - 17.30

21. 02. 2022   ·   Комментарии: 0   ·

Будуємо терасу – вибираємо дошки! Композит чи дерево?

Будуємо терасу – вибираємо дошки! Композит чи дерево?

Матеріал, з якого буде виготовлена тераса, впливає на її довговічність та міцність, тому варто замислитись, які дошки відповідатимуть нашим очікуванням вже на етапі проектування тераси.

При виборі терасної дошки необхідно враховувати кілька важливих факторів: розташування тераси (південна/північна сторона), роль та необхідна міцність (тривалість використання, призначення тераси).

Композитна терасна дошка

Композитні дошки – один із найстійкіших матеріалів для тераси, вони відрізняються довгим терміном служби. Головний недолік композитної терасної дошки – це зміна кольору з віком, крім того, композитна плита швидко і сильно нагрівається (тому при проектуванні важливо визначиться з місцезнаходженням тераси).

Ходити босоніж цими дошками влітку – буде не зручно, тому ми не рекомендуємо встановлювати композитні дошки біля басейнів .

Дерев’яні дошки.

Серед наших клієнтів вони багато років є найпопулярнішим матеріалом для тераси.

Натуральна терасна дошка не нагрівається так швидко і міцно, як композитна плита, це натуральний матеріал. За дерев’яним настилом простіше доглядати та щотижня чистити.

У разі зміни кольору, наприклад, ослаблення пігментації, терасну дошку можна знежирити або змастити олією. Завдяки цим заходам можна відновити початковий ефект тераси.

І найголовніше: дерев’яні терасні дошки – натуральний, тобто екологічний матеріал.

Rate this post

Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

У ВАС Є ПРОЕКТ ДЛЯ НАС? ДЗВОНІТЬ НАМ ЗАРАЗ АБО ВІДПРАВТЕ НАМ ПОВІДОМЛЕННЯ