Дзвоніть

(050) 42 42 581
(068) 700 00 89

Адреса

Київ, Полеська, 5
Харків, Каштанова, 14

Графік роботи

пн-пт: 08.30 - 17.30

21. 02. 2022   ·   Комментарии: 0   ·

Дерев’яна вагонка в інтер’єрі – яку породу вибрати?

Вагонка в інтер’єрі – яку деревину вибрати?

Вагонка відрізняється доступною ціною та доступністю, тому її так часто використовують при облаштуванні квартир. Вагонка може бути виготовлена ​​з будь-яких порід дерева, а не лише із сосни. Остаточний ефект аранжування багато в чому залежить від того, вагонку з якого дерева ви виберете з них ви виберете.

З якого дерева можна зробити вагонку? Тут підійдуть як рекомендовані місцеві породи дерева, які можна тонувати в будь-який колір, так і екзотична деревина – в останньому випадку доведеться враховувати вищі витрати. Ви можете вибрати з легкодоступних хвойних порід (крім популярної сосни – наприклад, ялина або ялицю) і шляхетних та міцних листяних порід (наприклад, модрини, дуба, бука або ясена).

Цікавий факт – сьогодні існує популярний напрям облаштування внутрішніх інтер’єрів – оздоблення стін меліорованими та повторно використовуваними дошками. Старе дерево з цікавою чіткою текстурою – це екологічний вибір, який чудово виглядає в сучасному інтер’єрі. Милі інтер’єри з обшивкою з вагонки мають неповторний характер і витримані в теплому, затишному стилі. Якщо ви вирішили використати старі дошки, уважно оцініть стан деревини, переконайтеся, що вона не пошкоджена короїдами, а потім ретельно просочіть препаратами захисту.

Тверда деревина для вагонки – яку вибрати?

Крім естетичних якостей окремих порід деревини слід враховувати їх твердість та стійкість. До найбільш твердих з місцевих порід деревини відносяться, серед іншого, акація, бук та ясен. Вони відрізняються високою міцністю та стабільністю. Проте їхній недолік – висока вартість.

Набагато дешевшим рішенням буде вибрати один з популярних видів хвойних порід, наприклад, сосну. Щоб вагонка з такої деревини залишалася довговічною якнайдовше, її необхідно захистити за допомогою спеціального засобу для деревини, наприклад, захисного лаку Adler. Завдяки широкій колірній гамі ви можете надати сосновим панелям будь-який колір, у тому числі нагадує дорогі екзотичні породи дерева.

Вагонка в інтер’єрі – який колір дерева вибрати?

Стіни, оброблені деревом, можуть стати цікавим фоном для оформлення в будь-якому стилі, якщо ви використовуєте дошки відповідного відтінку. У скандинавському інтер’єрі красиво виглядатимуть світлі м’які породи дерева, такі як сосна або ялина. У свою чергу, екзотична деревина із привабливою текстурою – ідеальний вибір для сучасного приміщення.

Вагонка з сосни з часом знебарвлюються і набуває теплого помаранчевого відтінку. Щоб уникнути природного знебарвлення та отримати колір, який краще відповідає сучасному інтер’єру, пофарбуйте дошки захисними лаками Adler. З їх допомогою можна надати будь-якій породі деревини бажаного кольору.

Rate this post

У ВАС Є ПРОЕКТ ДЛЯ НАС? ДЗВОНІТЬ НАМ ЗАРАЗ АБО ВІДПРАВТЕ НАМ ПОВІДОМЛЕННЯ