Дзвоніть

(050) 42 42 581
(068) 700 00 89

Адреса

Київ, Полеська, 5
Харків, Каштанова, 14

Графік роботи

пн-пт: 08.30 - 17.30

Терасна дошка з МербауЦе по істині легендарна дошка, добре відома на українському ринку. Є однією з найбільш твердих видів терасної дошки і підійде для найвимогливіших клієнтів! Крім твердості даний продукт є дуже стабільним матеріалом і характеризується багатою червоно-коричневої гамою кольорів. Компанія Еко Форест здійснює прямі поставки даної продукції з Південно-Східної Азії і може запропонувати вам вигідні ціни та висока якість продукції.

Мербау

Неперевершена якість.

Ширина: 90, 140, 145 мм

довжина : 2150 – 4900 мм

Критерии сортировки Заказать


Похожие товары

Бангкірай

Бангкірай

Композитна дошка Porch Solid 3D

Композитна дошка Porch Solid 3D

Композитна дошка Porch Intense 3D

Композитна дошка Porch Intense 3D


Мербау — цены

ТОВЩИНА (мм)

ШИРИНА (мм)

ДОВЖИНА (мм)

СОРТ

ЦІНА (грн.)

25 145 2140 – 4600 Elite 3750
22 140 2140 – 3070 Elite 3520
21 145 2140 – 4600 Elite 3003
19 90 2140 – 4600 Elite 2580

Терасна дошка Мербау

  • Щільність (свіжа деревина): 1200 кг / м3
  • Щільність (деревина з вологістю 12%): 830 кг / м3
  • Тангенціальна усадка: 4,4%
  • Радіальне скорочення: 2,7%
  • Міцність на стиск: 74 Н / мм2
  • Міцність на вигин: 115 Н / мм2
  • Точка насичення волокна: 24%

Мербау – один з найпопулярніших видів екзотичної деревини в Європі – природна стійкість за європейським стандартом 1-2 класу, що означає, що вона дуже стійка.

Терасна дошка Мербау надзвичайно стійка до механічних пошкоджень і до шкідливих зовнішніх чинників (хімічних і біологічних) – грибків, комах, вологи і всіляким хімічним речовинам.

Стійкість покриває найвищий клас використання (деревина, яка може піддається впливу морської води). За шестибальною шкалою щільності мербау – дуже важка деревина (I клас). Стабільність розмірів забезпечується невеликими радіальними і тангенціальними усадки. Порода деревини – малоусадочная.

Довговічність цієї породи дерева в садовій архітектурі оцінюється в 30-50 років.

Терасна дошка Мербау в теплих і приглушених тонах прекрасно гармоніює як з традиційним, так і з більш сучасним стилем саду.

Особливості деревини Мербау

Мербау – це деревина, що виростає у вологому екваторіальному кліматі Південно-Східної Азії, Австралії. Головна перевага деревини мербау – це висока міцність і стійкість. Поверхня дощок ідеально гладка, завдяки чому дошки Мербау повністю безпечні.

Деревина мербау містить натуральні пігменти (дубильні кислоти), які можуть вимиватися при контакті з водою (наприклад, дощем, водою в басейні).

Процес вимивання барвників (коричнева рідина) зазвичай займає кілька місяців, але його легко можна прискорити, поливаючи терасу водою (час від часу).

Для води, що стікає з тераси, повинен бути передбачений відповідний дренаж, щоб запобігти небажаному зміна кольору (наприклад, фасаду).

В результаті впливу зовнішніх погодних умов (вологість, сонячне світло) на терасових дошках Мербау зовні утворюється сріблясто-сірий наліт (патина). Природне посивіння не позначається негативно на терміні служби дерев’яних дощок і не знижує технічні параметри деревини.

Щоб зберегти природний колір і забезпечити додатковий захист, рекомендується регулярно (до і після закінчення сезону) використовувати спеціальні масла для догляду.

Естетичні характеристики

Плити мербау характеризуються злегка видимої структурою матеріалу – унікальний малюнок і зернистість тонкі і ніжні. Колір дощок мербау варіюється від світло-коричневого до темно-коричневого. Деревина мербау від природи збагачена ніжною позолотою – посуд наповнюється мерехтливої жовтою пилюкою. Насичений коричневий колір дерева, просвічений золотистими плямами, підкреслює гідності місця. Кольори і механічні властивості матеріалу роблять його ексклюзивним.

Завдяки своїм механічним і фізичним властивостям терасна дошка Мербау ідеально підходить для саду в якості тераси, сходи, площадки. Натуральні кольори деревини мербау можна змити при контакті з водою. Процес змивання фарби, який триває кілька місяців, можна час від часу прискорювати, поливаючи терасу водою.

Щоб уникнути небажаного забруднення проточної води необхідно забезпечити належний дренаж.

Монтаж терасної дошки Мербау

Перед установкою дерев’яної тераси обов’язково ознайомтеся з технічним описом цієї породи дерева. Матеріал також слід перевірити перед установкою. Деревина не є однорідним матеріалом, а це означає, що кожна дошка має індивідуальні особливості, які визначаються умовами, в яких вона росла. Деревина з одного і того ж джерела або виробничої партії може відрізнятися за текстурою і кольором. Якщо помічені будь-які пошкодження або нерівності в деревині, про них слід повідомити до початку збирання.

Почати установку тераси означає згоду з технічним станом і зовнішнім виглядом матеріалу. При проектуванні тераси враховуйте додатковий матеріал (близько 10%) для різання, вирівнювання країв тераси і т. Д.

зберігання дощок – дошки слід зберігати в їх оригінальній упаковці, а якщо це неможливо, дошки повинні бути притиснуті один до одного смугами і / або рівномірно завантажені. Через тенденції деревини до викривлення можна зберігати в розв’язала вигляді. Влаштовувати терасу необхідно відповідно до інструкцій виробника.

Догляд та догляд за терасної дошкою Мербау

Догляд за терасовими дошками Мербау полягає у видаленні забруднень, листя, бруду, піску щіткою або віником. Поверхня плит Мербау можна мити жорсткою щіткою або мийкою високого тиску в разі сильного забруднення.

Ви також повинні не забути забезпечити достатню вентиляцію тераси. Забороняється допускати скупчення бруду навколо тераси і в проміжках між дошками.

 

Заказать
Мербау
Продукт: Мербау
Цена, грн:

У ВАС Є ПРОЕКТ ДЛЯ НАС? ДЗВОНІТЬ НАМ ЗАРАЗ АБО ВІДПРАВТЕ НАМ ПОВІДОМЛЕННЯ