Дзвоніть

(050) 42 42 581
(068) 700 00 89

Адреса

Київ, Полеська, 5
Харків, Каштанова, 14

Графік роботи

пн-пт: 08.30 - 17.30

19. 02. 2022   ·   Комментарии: 7   ·

Переваги композитних дошок

Переваги композитних дошок

У процесі планування будівництва тераси вибір правильних компонентів є основним і, мабуть, найважливішим кроком. Перед покупкою варто все обдумати – від якості, довговічності і, насамперед, сумісності окремих елементів тераси залежить якість її подальшої експлуатації.

Які рішення ми радимо, щоб будівництво тераси виявилося довгостроковою та успішною інвестицією? Який із будівельних матеріалів підійде краще – дерев’яні чи композитні дошки? Про це і буде стаття нижче.

Перевага композитних дощок над дерев’яними

Тераса є зовнішньою горизонтальною поверхнею з рекреаційною функцією. Вона повинна бути виготовлена ​​з матеріалів, стійких до погодних умов, що змінюються, шкідників і т. д. Що стосується низьких і високих температур, то деревина має хороші показники стійкості. Однак це не ідеальний матеріал – він досить швидко вигоряє під впливом сонячних променів, а також потребує регулярного професійного догляду для захисту від вологи та грибків.

Композитні терасні дошки та терасні системи є сумішшю матеріалів найвищої якості: бамбукових волокон (60%) або деревна стружка і полімерів HDP, отриманих шляхом вторинної переробки (30%).

Композит, що використовується для виробництва терасної дошки, поєднує дві основні якості: привабливий зовнішній вигляд і теплу текстуру дерева з міцністю пластику. В результаті композитні тераси мають кращі параметри, ніж тераси з натурального дерева.

Композит, який є основним будівельним компонентом кожної терасної дошки, додатково посилюється в’язкими компонентами та фунгіцидами (10%). Це робить композитну плиту ідеальним будівельним матеріалом для тераси – простору, особливо схильного до руйнівного впливу грибків і бактерій.

Стійкість до погодних умов зумовлена ​​особливими властивостями полімерів, спресованих під тиском за високої температури. З іншого боку, естетична цінність і приємна на дотик поверхня досягається завдяки характерним бамбуковим волокнам або дерев’яній стружці. Поверхня композитних плит однорідна, а завдяки спеціальній системі збирання не видно ні шурупів, ні цвяхів.

Застосування композитних дощок для тераси дуже просте і не вимагає особливих заходів для догляду, як у випадку з дерев’яною терасою. Терасна дошка не знебарвлюється, не деформується і не втрачає своїх властивостей з часом.

Не потрібно витрачатися на спеціальні засоби догляду, вона не ушкоджується снігом, сонцем або дощем, стійка до механічних впливів. Замість турбуватися про те, як зберегти красу дерева, ви можете спокійно насолоджуватися відпочинком на своїй терасі.

Любителі екологічних рішень для композитних плит можуть бути впевненими, що полімери HDPE виробляються в процесі переробки з використанням екологічно чистих технологій.

Композитний матеріал добре працює не тільки як будівельний матеріал для терас, але й для майданчиків, оздоблення басейнів, альтанок та інших конструкцій у широкому розумінні садової архітектури. Пропоновані нами композитні терарсні дошки також чудово виглядають і як фасадне оздоблення.

Rate this post
Обсуждение: 7 коментарів
 1. Смотреть сериалы и фильмы онлайн – Кино Театр..
  Здесь свои любимые фильмы.
  Смотреть онлайн фильмы. Смотреть онлайн.

 2. Смотреть онлайн. Новый фильм.
  Фильм и смотреть фильмы.
  Смотрите онлайн фильмы, в хорошем
  качестве, много бесплатных видео.

 3. Прямой эфир 12 канала онлайн..
  Тут будет смотреть на.
  Просмотр телеканала ATR в режиме онлайн.

 4. Смотреть онлайн бесплатно, фильм онлайн..

  Хотя тор любовь и гром длительность фильма.

  Фильмы в хорошем качестве Full HD 720 и 1080.

 5. Видео смотреть онлайн.. По ссылке Тор 4 Любовь и гром.
  Перейдите в наш универсальный онлайн-кинотеатр.

 6. Поиск фильмов, новости кино, отзывы пользователей..
  Открыто Бой Александр Усик Энтони Джошуа 2 реванш.

  Tube — Смотрите фильмы онлайн бесплатно.

 7. Фильмы · Новые · Популярные
  · Обсуждаемые · Всё.. Доступ Сериал Жиза.
  Фильм в хорошем качестве hd 720 1080

Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

У ВАС Є ПРОЕКТ ДЛЯ НАС? ДЗВОНІТЬ НАМ ЗАРАЗ АБО ВІДПРАВТЕ НАМ ПОВІДОМЛЕННЯ