Дзвоніть

(050) 42 42 581
(068) 700 00 89

Адреса

Київ, Полеська, 5
Харків, Каштанова, 14

Графік роботи

пн-пт: 08.30 - 17.30

21. 02. 2022   ·   Комментарии: 0   ·

Самостійний монтаж тераси поетапно

Самостійний монтаж тераси ще ніколи не був таким простим, як зараз. Доступні на ринку терасні системи з композиту дозволяють самостійно та легко проводити монтаж композитних терасних дощок на балконі та терасі. Щоб повною мірою користуватися її принадами довгі роки, варто дотримуватися кількох рекомендацій при будівництві.

Першим кроком у плануванні тераси є вибір місця. Перед початком будівництва ми повинні перевірити, чи поверхня є сухою, чистою і рівною. Також слід подбати про правильне відведення води з підкладки.

Обладнання, необхідне виконання монтажних робіт:

Нам знадобляться також інструменти, що і для деревообробки (дриль, викрутка, пила з дрібними зубами, рулетка, рівень, молоток, електролобзик, захисні рукавички, захисні окуляри).

Для монтажу тераси нам потрібні: терасна дошка, балка, сполучні затискачі, композитні гвинти із нержавіючої сталі. Переконавшись, що ми маємо всі матеріали, приступаємо до роботи, яку можна розділити на наступні етапи:

Крок 1: Підкладка, це дуже важливо

Не забудьте про відведення води з-під тераси – для цього ми маємо зберегти ухил землі не менше 1%. Потім лаги повинні бути рівномірно розподілені по всій поверхні збирання так, щоб вони прилягали до основи. Відстань між лагами, що рекомендується, повинна бути не більше 30 см. Компенсаційний зазор між дошками форсується кріпильною скобою, при цьому відстань між дошками при з’єднанні їх по довжині повинна бути близько 15 мм. При збиранні тераси дотримуйтесь відстані приблизно 20 мм від стін та нерухомих елементів.

Крок 2: Розміщення та вирівнювання

Вирівняні лаги кріпляться до основи дюбелями та шурупами або приклеюються клеєм до бетону або руберойду. Після закріплення балок переконайтеся, що головки гвинтів не виступають над поверхнею балки, оскільки це може призвести до нерівномірного вирівнювання дощок настилу.

Крок 3: Добре з’єднання гарантують довговічність

Потім прикріпіть стартові скоби (нержавіюча сталь) до кожної другої балки приблизно на 1 см від початку. Наступним кроком є розміщення плати, яка повинна прилягати до початкового затиску, потім закріпіть монтажні затискачі (пластикові) за допомогою гвинтів (нержавіючих) за допомогою викрутки, потім додайте ще одну плату і затягніть гвинти. Повторюємо цю операцію, не забуваючи затягнути гвинти.

Крок 4: Важлива кожна деталь

Тераса у нас майже готова, але не забуваємо про оздоблення. Все, що нам потрібно зробити, це встановити оздоблювальні планки або торцеві заглушки, залежно від матеріалів, які ми маємо. Ми використовуємо гвинти з нержавіючої сталі для кріплення смуг та гумовий молоток для заглушок. При реалізації кожного з перерахованих вище етапів слід пам’ятати про охорону праці. Дотримання цих простих рекомендацій гарантує вам довговічну та екологічну терасу.

Rate this post

Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

У ВАС Є ПРОЕКТ ДЛЯ НАС? ДЗВОНІТЬ НАМ ЗАРАЗ АБО ВІДПРАВТЕ НАМ ПОВІДОМЛЕННЯ