Дзвоніть

(050) 42 42 581
(068) 700 00 89

Адреса

Київ, Полеська, 5
Харків, Каштанова, 14

Графік роботи

пн-пт: 08.30 - 17.30

Терасна дошка з деревинно-полімерного композиту Porch Intense 3D - композитна дошка нового покоління, унікальна поверхня дошки, об'ємна структура максимально наближена до натуральної деревини. Так само дошка має не однорідну колірну гамму, що додатково надає даному продукту максимальну схожість з натуральною деревиною. Компанія Еко Форест є ексклюзивним представником торгової марки Porch і підтримує хороший складський запас.

Композитна дошка Porch Intense 3D

Об’ємна структура деревини

Ширина: 150 мм

довжина : 3000 мм

Критерии сортировки Заказать


Похожие товары

Модрина сибірська

Модрина сибірська

Композитна дошка Porch Solid 3D

Композитна дошка Porch Solid 3D

Композитна дошка Porch Multi 3D

Композитна дошка Porch Multi 3D


Композитна дошка Porch Intense 3D — цены

ТОВЩИНА (мм)

ШИРИНА (мм)

ДОВЖИНА (мм)

КОЛІР

ЦІНА (грн.)

24 150 3000 Coffee 1829
24 150 3000 Teak 1829
24 150 3000 Silver 1829
24 150 3000 Eben 1829

Сучасне будівництво очікує від будівельних матеріалів не тільки естетичних якостей, а й довговічності, простоти монтажу, невибагливого догляду та економічності. Терасна дошка ДПК (деревно-полімерний композит) – один з матеріалів, який повністю відповідає цим параметрам.

Терасна дошка ДПК (Харків) або, як ще називають, декінг – це вид підлогового покриття, яке використовують на верандах, літніх кафе та інших відкритих майданчиках. Для виробництва терасної дошки використовують ДПК (деревно-полімерний композит), ПВХ (поліпропілен), деревне борошно тощо. Завдяки такому складу, вона стійка до природних опадам, підвищеної вологості повітря і температурних перепадів.

Композитна терасна дошка – це аналог натуральної деревини, в якому збереглися всі її корисні властивості і, шляхом досліджень, були усунені всі негативні, такі як гниття, деформація, горючість тощо. При цьому терасна дошка з ДПК за ціною значно нижче, ніж аналогічне покриття для підлоги з дерева.

До додаткових переваг відносяться:

  • Відсутність деформації. Завдяки цьому терасну дошку рекомендують використовувати, як покриття біля басейнів, літніх майданчиків та навіть в саунах.
  • Відсутність гниття. Ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що ваша терасна дошка не згниє і не втратить гарний зовнішній вигляд навіть після довгих років служби.
  • Не вимагає фарбування і іншої додаткової обробки. Вам не потрібно покривати дошку лаком або фарбою. Все, що потрібно – це правильно зібрати дошку і її відразу можна використовувати.
  • Пекучі сонячні промені нещадні до будь-якого підлогового покриття, крім терасної дошки з ДПК.
  • Чи не є середовищем розмноження і проживання різних комах. На відміну від дерев’яного підлогового покриття, в ній ніколи не заведуться ніякі комахи або жучки, а також не з’явиться грибок, тому можна безпечно ходити по ній босоніж.

Всі ці переваги, стійкість до різних природних і фізичних дій на терасну дошку стали можливими завдяки екологічно чистим полімерів, які входять до складу виробу. Завдяки всім властивостям даний вид покриття став дуже популярним у всьому світі.

Тому, якщо ви бажаєте купити терасну дошку ДПК, зверніться в Eco Foest, у нас великий вибір фактур і товар в наявності.

 

Заказать
Композитна дошка Porch Intense 3D
Продукт: Композитна дошка Porch Intense 3D
Цена, грн:

У ВАС Є ПРОЕКТ ДЛЯ НАС? ДЗВОНІТЬ НАМ ЗАРАЗ АБО ВІДПРАВТЕ НАМ ПОВІДОМЛЕННЯ