Дзвоніть

(050) 42 42 581
(068) 700 00 89

Адреса

Київ, Полеська, 5
Харків, Каштанова, 14

Графік роботи

пн-пт: 08.30 - 17.30

Про нас

Про нас

Більше 13 років компанія Еко Форест поставляє на територію України оздоблювальні матеріали з натуральної деревини найвищої якості. Наша компанія була однією з перших хто почав поставки Сибірської модрини на Україну.

Зараз Ми готові надати Нашим клієнтам широкий асортимент продукції з Сибірської Модрини, Сосни, екзотичних порід деревини таких як Мербау, Бірманський тик, Букіт (темно-червоний меранті), Бангкірай і багатьох інших сортів, при цьому вся продукція відрізняється високою якістю обробки.

Головними пріоритетами Нашої компанії є надання продукту з відмінною якістю за прийнятною ціною. На складах Нашої компанії в місті Харкові та Києві Ви завжди зможете знайти широкий асортимент продукції. Весь товар має необхідні сертифікати походження та фітосанітарні сертифікати, що б Ви завжди змогли переконатися в достовірності і екологічності Нашої продукції.

За ці роки компанія Еко Форест здобула високу репутацію серед постійних клієнтів і дилерів і зарекомендувала себе як компанія яка завжди виконує свої зобов’язання. Ми дуже цінуємо визнання людей і завжди намагаємося підняти планку обслуговування якомога вище.

Саме з цього з кожним роком ми розширюємо асортимент продукції і послуг.

Однією з новинок в нашій складській програмі стала продукція з Термоясеня.

У ВАС Є ПРОЕКТ ДЛЯ НАС? ДЗВОНІТЬ НАМ ЗАРАЗ АБО ВІДПРАВТЕ НАМ ПОВІДОМЛЕННЯ