Дзвоніть

(050) 42 42 581
(068) 700 00 89

Адреса

Київ, Полеська, 5
Харків, Каштанова, 14

Графік роботи

пн-пт: 08.30 - 17.30

Каталог >

Планкен / Ромбус

Особливу популярність серед наших клієнтів, за останній рік, набула обшивальна панель для стін і стель, яку зазвичай називають “планкен” або косий “планкен” (в залежності від кута нахилу бічної частини).

Назва “планкен” походить від німецького слова «Planke» що в перекладі означає дерев’яна планка.

Монтаж планкену схожий з монтажем вагонки. Але основною особливістю кріплення планки полягає в тому, щоб між дошками залишався невеликий зазор.

Це необхідно для створення вентиляції, завдяки якій волога буде виводитися з стиків і щілин.

Цей факт і є найбільшою перевагою планкену над іншими оздоблювальними панелями такими як: вагонка, блок-хаус, імітація бруса, які в своїй конструкції мають з’єднання шип-паз і є величезним недоліком при експлуатації “поза домом” коли на вагонку впливають суворі погодні умови такі як сніг, дощ, мороз.

З’єднання “шип-паз” погано переносить набухання і всихання деревини при істотних перепадах вологості і температури навколишнього середовища.

Дуже часто деякі дошки може почати крутити, коробить. Замінити браковані дошки буде досить важко через те же кріплення “шип-паз” при якому дошки послідовно з’єднуються одна з одною.

Всіх цих проблем допоможе уникнути планкен! Воістину універсальний матеріал для обробки як всередині так і зовні приміщення. Планкен може виготовлятися з різних порід деревини, проте вирішальним критерієм для вибору матеріалу є його стійкість до перепадів температур і вологості.

Планкен з сибірської модрини це це відмінний варіант з точки зору співвідношення ціни і якості.

Вартість планкену з модрини в рази менше од “конкурентів” з екзотичних порід або термірованной деревини а про легендарних властивості сибірської модрини вже можна нічого не говорити.

Залишається додати що практично завжди на складах компанії “Еко Форест” Ви зможете знайти планкен з сибірської модрини в відмінній якості і за прийнятною ціною.

У ВАС Є ПРОЕКТ ДЛЯ НАС? ДЗВОНІТЬ НАМ ЗАРАЗ АБО ВІДПРАВТЕ НАМ ПОВІДОМЛЕННЯ