У наш час виробництво статевої дошки вийшло на зовсім інший рівень.
Принцип залишився той самий, але до питань обробки і виробництва дошки підлоги підхід змінився докорінно.
Для виготовлення використовується тільки суха дошка (вологість до 14%).
Дуже багато залежить від обладнання на якому виготовляється дошка підлоги модрина.
На жаль не всі виробники можуть похвалитися ідеальною поверхню готового виробу.
Ми Вам пропонуємо статеву дошку тільки найкращої якості і по преемлімой ціною.
Ми завжди стежимо за якістю виробів надходять з виробництва, а в разі невідповідності нормам, дошка повертається на додаткову обробку.
Як правильно завжди в наявності на складі є дошка підлоги з модрини і сосни, вибір залишається за вами.
Хотіли б нагадати модрина майже в два рази перевищує по щільності свого аналога з сосни.
(Сибірська модрина відноситься до деревини з середньою твердістю, а сосна до м’яких порід) це відіб’ється на подальшій експлуатації, т.к в плані зносостійкості модрина прослужить в рази довше.
Величезною перевагою дошки підлоги перед “сучасним” ламінатом є те що навіть після втрати належного зовнішнього вигляду, Ви можете легко відновити свою стать шляхом циклювання і повторної обробки лако-барвистими матеріалами.
А в питанні натуральності та екологічності дошка підлоги в Києві з модрини на багато вперед від свого конкурента.
На сьогоднішній день користуються популярністю два способи монтажу дошки підлоги – це «плаваючий» і клейовий.
Клейовий спосіб монтажу дощок може застосовуватися і на бетонній основі, цементно-піщаному, гіпсової магнезитової стягуванні тощо.
Або можна використовувати будь-яку стяжку, поверхня якої необхідно вирівнювати нівелір-масою з ґрунтовкою.
Перед початком роботи потрібно насамперед визначити вологість робочої поверхні, яка не повинна бути більше 2,53%.
Замкове з’єднання буває двох видів, в одному з яких дошки кріпляться між собою за технологією – «поворот і клацання», ну а другий – «удар і клацання».
Сучасна дошка підлоги Київ купити замкового укладання не потребує наявності будь-яких інструментів.
Одна з переваг замкового з’єднання є швидкість збірки підлогового покриття.
Для укладання дошки підлоги площею в районі 20 квадратних метрів знадобиться пару годин.
При монтажі дошки підлоги необхідно обов’язково укласти на робочу поверхню підкладку. Вона, в свою чергу, відокремлює сама підстава від паркету.
Наявність підкладки виконує важливі функції – прикриває деякі нерівності стяжки, є роздільником між цементом і покриттям підлоги і перешкоджає проникненню шуму і вологи.
Відсутність підкладки може привести до стирання дошки внаслідок «елозінья» підлогового покриття по цементу.
Через час на паркетній підлозі може утворюватися гіпсова або цементна пил, яка буде постійно проникати на поверхню через щілини.
Підкладка може бути найрізноманітніша – це і листова пробка, шерсть-повстяний картон, спінений поліетилен, композиційні матеріали та багато іншого.
Підкладка на стягуванні забезпечить звуко- і теплоізоляцію і відмінне зниження шуму. А також слід зазначити, що підкладка має тепло- і пароізоляційними властивостями.
В окремих випадках дошка підлоги в Києві може бути покладена на балки і лаги. За умови, якщо вони будуть сухими і міцними.
Якщо не дотримуватися дані критерії, то підлогу почне скрипіти і виникнуть деякі дефекти внаслідок виникнення вертикального люфту.
Найкращим варіантом у даному випадку буде укладання фанери на балки або лаги. Балки повинні розташовуватися на відстані не більше 0,6 метрів.
Витончений вигляд дерев’яної підлоги додасть теплоту і підкреслить стиль будь-якої кімнати в вашому домі.
Природні властивості додають глибину і то візуальне сприйняття, яке більшість інших типів підлог лише намагаються імітувати.
Із зростанням попиту на деревину і вироби з неї, виробники дерев’яних підлогових покриттів постійно нарощують обсяги їх виробництва та розширюють асортимент продукції, що випускається, щоб якомога повніше задовольнити дедалі більші запити споживачів, які бажають отримати кращу якість оздоблювальних робіт при сучасних бурхливо розвиваються будівельних технологіях.
Існує безліч різних типів, розмірів і стилів дерев’яних підлог, що виготовляються з натуральної деревини.
Крім традиційних паркетних порід деревини (подібно дубу, ясеня і клену), все більше виробників тепер пропонують екзотичні різновиди деревини з усіх континентів світу.
З такою величезною кількістю різних типів підлог і порід деревини тепер, як ніколи раніше, важко розібратися в тому, що ж для вас підійде краще.