Дзвоніть

(050) 42 42 581
(068) 700 00 89

Адреса

Київ, Полеська, 5
Харків, Каштанова, 14

Графік роботи

пн-пт: 08.30 - 17.30

Дошка підлоги з сосни

Мабуть самий “древній” оздоблювальний матеріал з дерева.
Критерии сортировки Заказать


Похожие товары

Вагонка з сосни

Вагонка з сосни

Блок хаус

Блок хаус

Брус сухий струганий з сосни

Брус сухий струганий з сосни


Дошка підлоги з сосни — цены

ТОВЩИНА (мм)

ШИРИНА (мм)

ДОВЖИНА (мм)

СОРТ

ЦІНА (грн)

35 135 3000, 4000 АВ 550
35 135 3000, 4000 ВС 350

Дошка в Харкові – традиційне підлогове покриття, яке виготовляється з масиву сосни. Дошка підлоги може використовуватися в будь-яких приміщеннях – вона прекрасно підходить як для заміського будинку, так і для сучасної міської квартири. Плитка на дошка Харків відрізняється високими технічними і експлуатаційними характеристиками, а за своїми властивостями і привабливості дошка підлоги не поступається дорогому паркету.

Дошка підлоги з сосни має з усіх боків гребені і пази, що полегшує монтаж такого покриття. Дошка для підлоги сосна в процесі виготовлення ретельно висушується, що обумовлює її довговічність. Надійно, без підгонки з’єднується – це дозволяє уникнути неприємностей при монтажі підлогового покриття і подальшої експлуатації.

Дошка підлоги Харків не тільки красиво виглядає, але і володіє прекрасними теплоізоляційними і звукоізоляційні властивості, які так необхідні для заміського житла. Добре покладена дошка підлоги створить затишок в приміщенні і додасть неповторну чарівність. Вона надійна, міцна, не втрачає з часом своїх прекрасних природних якостей і має доступну ціну. Дошка підлоги має достатню товщину, і практично не деформується під вагою людини, що дозволяє для підлоги дошці прекрасно справлятися з покладеним на неї функцією.

Дошка підлоги Харків ціна – це один з найбільш «вдячних» матеріалів для монтажу на підлогу. На відміну від штучного паркету або ламінату монтується в значно коротший термін, будучи довговічним і зкологіческі чистим матеріалом. Дошка для підлоги Харків укладається на підготовлену основу. Воно повинно бути рівним (відхилення можливе лише на 2 мм в межах двох метрів площі), сухим і міцним. Не допускається укладання на м’який ковролін або незакріплений лінолеум, а також по старому дощатому підлозі.

Ви можете купити дошку підлоги з сосни в нашій компанії і можете бути впевнені, що стать, виготовлений з її використанням, прослужить Вам довго. Наші консультанти допоможуть підібрати Вам найбільш підходящу дошку підлоги, оскільки часто вибір статевої дошки стає непростим завданням. У нас представлена дошка підлоги Харків з сибірської модрини і сосни.

Дошка підлоги Харків використовується для настилу підлог. Незважаючи на появу великої кількості варіантів влаштування підлоги, дошка для підлоги зберігає місце на ринку будматеріалів. Лінолеум, паркет, ламінат – все це склало конкуренцію статевої дошці, що змусило виробників переглянути свої погляди на виробництво цього пиломатеріалу.

В результаті чого з’явилася статева дошка шпунтована, система кріплення якої гребінь-паз дозволяє створювати ідеально рівні підлоги. На відміну від лінолеуму статева дошка є екологічно чистим матеріалом, який утримує тепло, не виділяє шкідливих речовин. На відміну від паркету, статеву дошку легко укладати, формуючи рівну поверхню. На відміну від ламинита, дошка для підлоги прослужить багато десятків років.

Багато компаній пропонують до продажу статеву дошку з різних сортів дерева і різних габаритів. При виборі статевої дошки товщиною до 30 мм, необхідно мати тверду основу під укладку, або невеликі лаги підстави, також необхідно враховувати несучу навантаження на підлогу при експлуатації.

Дошка підлоги в Харкові товщиною 35-45 мм має більшу міцність, має більш високі показники утримання тепла та звукоізоляції.

Ширина дошки впливає на візуальний малюнок простору. Неширока статева дошка візуально збільшує розміри кімнати, широка, навпаки, візуально її зменшує. У той же час, монтаж широкої дошки дозволить настелити підлогу швидше. Дошка для підлоги з ялини поєднує простоту, якість і доступну ціну. Відмінні експлуатаційні якості робить підлогу з сосни міцним і довговічним. Модрина має тверду деревину. Така підлога не знатиме зносу, не боїться вологи, не всихає і не згинається. Статева дошка з дуба – міцна до навантажень, відмінно зберігає тепло, не боїться вологи.

У розділі сайту “Галерея” Представлені додаткові фотографії продукції.

Ви можете купити нашу продукцію зі складу в Харкові, а також безпосередньо зі складу в Києві.

Ваше замовлення може бути доставлений в зручний для Вас час транспортними компаніями. Подробиці замовлення, доставки, ціни уточніть у нашого менеджера.

 

 

Заказать
Дошка підлоги з сосни
Продукт: Дошка підлоги з сосни
Цена, грн:

У ВАС Є ПРОЕКТ ДЛЯ НАС? ДЗВОНІТЬ НАМ ЗАРАЗ АБО ВІДПРАВТЕ НАМ ПОВІДОМЛЕННЯ