Дзвоніть

(050) 42 42 581
(068) 700 00 89

Адреса

Київ, Полеська, 5
Харків, Каштанова, 14

Графік роботи

пн-пт: 08.30 - 17.30

Вагонка з сосни

Такий виріб з дерева як вагонка не потребує особливого описі і рекламі. Мабуть це самі продається і відомий продукт з дерева.

Ширина: 86 мм

довжина : 500 мм-3000мм

Критерии сортировки Заказать


Похожие товары

Блок хаус

Блок хаус

Вагонка з модрини

Вагонка з модрини

Брус сухий струганий з сосни

Брус сухий струганий з сосни


Вагонка з сосни — цены

ТОВЩИНА (мм)

ШИРИНА (мм)

ДОВЖИНА (мм)

СОРТ

ЦІНА (грн.)

14 86 500-700 АВ 100
14 86 800-900 АВ 140
14 86 1000-1900 AB 153
14 86 2000-4000 АВ 190

Вагонка Харків – це стругана дошка, яка має вологість не більше 14%, має єдиний профіль, паз і шпунт для з’єднання між собою. Застосовується для внутрішній оздоблення стін, стель, фасадів, лоджій і альтанок.

Почавши свій шлях з вагонів, вагонка підкорила всі види дизайну, опинившись одним із самих практичних винаходів у сфері сучасної обробки. Тонкий шар натуральної деревини, швидко і просто підключається і не залишає проміжків, має при цьому відмінний зовнішній вигляд.

Вагонка має товщину в середньому від 12 до 15 мм. Цього цілком достатньо для створення імітації ділянки дерев’яної стіни, яку продавити, зім’яти або зламати неможливо.

Ви можете купити нашу продукцію зі складу в Харкові, а також зі складу в Києві.

Ваше замовлення може бути доставлений в зручний для Вас час транспортними компаніями. Подробиці замовлення, доставки, ціни уточніть у нашого менеджера

Що таке вагонка?

Вагонка легкий матеріал, який просто з’єднується. За рахунок цього ціна роботи по монтажу вагонки невелика, при необхідності вагонку можна укласти без допомоги професіоналів. Більш дешевий матеріал, враховуючи кріплення і укладку, знайти важко, до того ж, він не буде натуральним.

Вагонка не має часових обмежень у використанні. Все старіє, прийде день наступного косметичного або капітального ремонту, а вагонка ще варто. Покрита шаром лаку, вагонка стійка до забруднень, нескладна в догляді. При цьому дуже довго зберігає свіжий вигляд.

Купити вагонку в Харкові з сосни

Дерев’яна вагонка з сосни має блідо жовтий колір, іноді вагонка з сосни має цікавий жовтий колір з червонуватим відтінком. Купити вагонку з сосни має високу міцність при невеликій об’ємній масі і легко обробляється.

Згодом, якщо вагонка з сосни не була покрита лаком або фарбою, вона темніє, але це не завжди недолік, сьогодні у вас світла стіна, а через час вагонка набуває більш темний, солідний колір, як ніби ви поміняли дизайн.

Заказать
Вагонка з сосни
Продукт: Вагонка з сосни
Цена, грн:

У ВАС Є ПРОЕКТ ДЛЯ НАС? ДЗВОНІТЬ НАМ ЗАРАЗ АБО ВІДПРАВТЕ НАМ ПОВІДОМЛЕННЯ