Дзвоніть

(050) 42 42 581
(068) 700 00 89

Адреса

Київ, Полеська, 5
Харків, Каштанова, 14

Графік роботи

пн-пт: 08.30 - 17.30

Імітація бруса

Фальш-брус (імітація бруса) – КЛАСИКА!
Критерии сортировки Заказать


Похожие товары

Імітація бруса

Імітація бруса


Імітація бруса — цены

ТОВЩИНА (мм)

ШИРИНА (мм)

ДОВЖИНА (мм)

СОРТ

ЦІНА (грн.)

20 146 3000, 4000 Elite 1136
20 146 3000, 4000 AB 950
20 146 3000, 4000 BC 520

Імітація бруса Харків (Іншими словами фальшбрус) призначена для обшивки внутрішніх і зовнішніх стін. імітація бруса просте і економічне рішення для обробки котеджу, будинку або дачі. Її профіль – трапеція. При обробці стін цієї дошкою створюється враження, що будинок з бруса.

Основні принципові відмінності:

  1. стабільність розмірів
  2. Висока стійкість до гниття
  3. Прекрасний зовнішній вигляд
  4. знижено теплопровідність

імітація бруса з’єднуються між собою через систему шпунт-паз. Імітація бруса широко використовується при обробці стін, створюючи враження, що будинок складний з бруса.

Також імітація бруса застосовується для обшивки брусових будинків, будинків з піноблоку, монолітного бетону. Найчастіше використовується в каркасних конструкціях стін, стіни обшиваються з зовнішньої і внутрішньої сторони.

Імітація бруса з модрини обробка

Тонка імітація бруса Харків з модрини застосовується для зашивання стель, фронтонів будинків. Використовуючи сучасні теплоізоляційні матеріали можна забезпечити не тільки прекрасний зовнішній вигляд будинку, але і відмінну теплоізоляцію.

Практично імітація бруса є різновидом вагонки, що і визначає її сферу застосування. Так само як і вагонка, імітація бруса відмінно виглядає в інтер’єрі. В силу вдалого співвідношення ціна / якість імітація бруса доступна людям з практично будь-яким достатком. Застосовується в котеджах і заміських будинках.

Імітація бруса Харків створюється на заводі зі спеціальної заготовки, яка складається з двох частин і дозволяє знизити внутрішню напругу в породі дерева. Крім цього, розподіл дозволить звести процеси деформації до мінімальних.

У нас є імітація бруса з сосни і з сибірської модрини. Фальшбрус в Харкові зазвичай монтується в горизонтальному положенні.

У цьому випадку її потрібно встановлювати гребенем вгору. При внутрішньому застосуванні імітація бруса ціни може монтуватися як вертикально, так і горизонтально.

При обробці стелі імітацією бруса, вона повинна монтуватися по світу (у напрямку від вікна до протилежної стіни. Монтується на обрешітку з брусків закріплених на стіні з проміжком (500 – 800) мм перпендикулярно дошкам.

Дошки можуть кріпитися до лісу саморезом в потайки з боку шпильки. Для цього необхідно попередньо просвердлити отвір під кутом 45 градусів.

Імітацію бруса можна назвати універсальним матеріалом, який може використовуватися як для зовнішньої, так і для внутрішньої обробки в горизонтальній площині.

фальшбрус Харків являє собою дерев’яну панель різного профілю, яка монтується способом шип-паз. Імітація бруса купити широко використовується для обшивки фасадів будівель, зашивання фронтонів, але нижче йтиметься саме про використання імітації бруса в якості оздоблювального і декоративного матеріалу всередині приміщень.

Розглянемо практичні переваги внутрішнього оздоблення будинку імітацією бруса:

По перше , Це простота монтажу: метод шип-паз дозволяє укладати імітацію бруса навіть непосвяченому у справу людині без зайвих зусиль.

По-друге , Імітація бруса фото не дає усадки і не розтріскується, так як з внутрішньої сторону кожної з панелей є канавки для зняття напруги. Крім того відпадає необхідність ховати в стіни електропроводку: при обробці стін імітацією бруса вона без зайвих проблем буде прихована.

По-третє , При внутрішній обробці імітація бруса не боїться ультрафіолету, а в деяких випадках в залежності від породи деревини і вологи. Також даний оздоблювальний матеріал однаково добре переносить як низькі, так і високі температури.

Ще однією особливістю імітації бруса є те, що при більш низькій вартість його практично неможливо відрізнити від клеєного і профільованого бруса, що робить даний оздоблювальний матеріал досить вигідним варіантом в декоративному плані.

Як правило, для внутрішньої обробки вибирають імітацію бруса найвищих сортів А і АВ. Для внутрішнього оздоблення найчастіше використовується більш вузька дошка (до 100 мм), так як збільшення ширини панелі неминуче тягне за собою візуальне зменшення внутрішнього простору кімнати. Товщина панелі вибирається від 21 мм і менше.

В основному фальшбрус проводиться з хвойних і рідше з листяних порід деревини. Соснова імітація має пісочний злегка жовтуватий колір і легко піддається обробці. Як правило, така імітація використовується в приміщеннях загального користування: віталень, столових та ін. Кедрова імітація бруса має найбільш темний відтінок і має при цьому антибактеріальну дію. Оздоблення кедрової імітацією виглядає дуже благородно, тому доцільно використовувати її в кабінетах, приймальнях тощо.

Імітація бруса з модрини найкраще підійде для холодних і вологих приміщень, так дана порода деревини має підвищену стійкість до вологи і низьких температур. Ялинову імітація рекомендується використовувати тільки в сухих приміщеннях, так як стійкість до гниття у цієї породи деревини вкрай низька.

Імітація бруса з листяних порід для внутрішньої обробки використовується вкрай рідко і йде лише за прямим призначенням, в основному, для декорування. Найчастіше виготовляють лиственную імітацію бруса їх липи, дуба або вільхи.

Ваше замовлення може бути доставлений в зручний для Вас час транспортними компаніями. Подробиці замовлення, доставки, ціни уточніть у нашого менеджера.

 

 

Заказать
Імітація бруса
Продукт: Імітація бруса

Менеджер перезвонит Вам в течение минуты.

(050) 42 42 581 (068) 700 00 89

    У ВАС Є ПРОЕКТ ДЛЯ НАС? ДЗВОНІТЬ НАМ ЗАРАЗ АБО ВІДПРАВТЕ НАМ ПОВІДОМЛЕННЯ