Дзвоніть

(050) 42 42 581
(068) 700 00 89

Адреса

Київ, Полеська, 5
Харків, Каштанова, 14

Графік роботи

пн-пт: 08.30 - 17.30

Блок хаус

Блок-хаус (фальшбрус) – це різновид оздоблювальних матеріалів з лицьовою поверхнею, виконаної у вигляді оциліндрованих колод. Може використовуватися як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Ціна на блок хаус в Харкові повністю виправдана, так як він має багато переваг: виготовлений з натуральної деревини, частіше за все це сосна, ялина або модрина; має тривалий термін служби; […]
Критерии сортировки Заказать


Похожие товары

Вагонка з сосни

Вагонка з сосни

Брус сухий струганий з сосни

Брус сухий струганий з сосни

Дошка підлоги з сосни

Дошка підлоги з сосни


Блок хаус — цены

Блок-хаус (фальшбрус) – це різновид оздоблювальних матеріалів з лицьовою поверхнею, виконаної у вигляді оциліндрованих колод. Може використовуватися як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт.

Ціна на блок хаус в Харкові повністю виправдана, так як він має багато переваг:

  • виготовлений з натуральної деревини, частіше за все це сосна, ялина або модрина;
  • має тривалий термін служби;
  • гарний зовнішній вигляд;
  • легко монтується за мінімальну суму;
  • надійно ізолює будь-яке приміщення

Ви можете купити блок-хаус в Харкові в багатьох місцях, але буде дешевше купити його у прямого постачальника, яким є наша компанія, якість такої продукції буде вище, а загальна ціна на блок-хаус менше. Крім того, ми можемо забезпечити швидку доставку будь-якого обсягу в будь-яку точку України, у нас є всі необхідні сертифікати якості.

Блок-хаус (Харків) ідеально підходить для обігріву лазень, саун, веранд, дачі, а також будь-яких приміщень в котеджах і будинках. В оформлених їм кімнатах панує неповторний смак, затишна атмосфера, а в повітрі витає запах хвої.

Для зовнішнього облицювання будівлі можна придбати блок хаус великого перерізу – 35 * 120 або 42 * 160 мм. А для внутрішнього – рекомендуємо використовувати 20 * 80 або 20 * 100 мм.

Використання фальшбрусу в Харкові створює враження, що будинок зроблений зі справжнього дерева. Але на відміну від останнього, він не є результатом підвищеної вологості і не тріскається, а ціна блок хауса нижче, ніж у стін з оциліндрованих колод. фальшбрус має лицьову сторону циліндричної форми і виготовлений з колод, які розпилюються спеціальною системою. Зовнішні частини колоди зрізаються і йдуть на блок хаус , А внутрішній квадрат на брус або дошку.

Потім на верстаті, призначеному для цього, на бічних поверхнях нарізаються пази і леза, а всі вироби вирівнюються і калибруются. Після подальшої обробки фальшбрус набуває гладку поверхню і упаковується для транспортування.

У нас можна купити фальшбрус з хвойних і листяних порід.

Однак слід зазначити, що фальшбрус з деревини сосни має ряд переваг, так як смола в деревині створює природну гідроізоляцію і, як наслідок, значно подовжує термін експлуатації блок хауса. Тому блок хаус з сосни можна використовувати для внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт – облицювання фасадів будівель або будівництва альтанок.

Ціна блок хауса в 2021 році не набагато дорожче пластикових аналогів, при незрівнянно більш високій якості і тривалості служби. Фальшбрус з хвойних порід дерева не боїться механічних впливів і при покритті спеціальними оліями не змінює свого кольору.

Заказать
Блок хаус
Продукт: Блок хаус
Цена, грн:

У ВАС Є ПРОЕКТ ДЛЯ НАС? ДЗВОНІТЬ НАМ ЗАРАЗ АБО ВІДПРАВТЕ НАМ ПОВІДОМЛЕННЯ