Дзвоніть

(050) 42 42 581
(068) 700 00 89

Адреса

Київ, Полеська, 5
Харків, Каштанова, 14

Графік роботи

пн-пт: 08.30 - 17.30

Каталог >

Пиломатеріали з сосни

Пиломатеріали з сосни в Харкові від надійного постачальника.
Безумовно, будь-яке будівництво, будь то будинок або лазня, дуже серйозна і відповідальна справа, яка передбачає ретельного планування і розробки в ході створення проекту.
Уже 12 років компанія Еко Форест поставляє оздоблювальні матеріали з натуральної деревини найвищої якості.
Зараз Ми готові надати Нашим клієнтам широкий асортимент продукції не тільки з Сосни але з сибірської модрини, екзотичних порід деревини таких як Мербау, Бірманський тик, Букіт (темно-червоний меранті), Бангкірай і багатьох інших сортів, при цьому вся продукція відрізняється високою якістю обробки .
Головними пріоритетами Нашої компанії є надання продукту з відмінною якістю за прийнятною ціною. На складах Нашої компанії в місті Харкові та Києві Ви завжди зможете знайти широкий асортимент продукції. Весь товар має необхідні сертифікати походження та фітосанітарні сертифікати, що б Ви завжди змогли переконатися в достовірності і екологічності Нашої продукції.
За ці роки компанія Еко Форест здобула високу репутацію серед постійних клієнтів і дилерів і зарекомендувала себе як компанія яка завжди виконує свої зобов’язання. Ми дуже цінуємо визнання людей і завжди намагаємося підняти планку обслуговування якомога вище.
Саме з цього з кожним роком ми розширюємо асортимент продукції і послуг.
Однією з новинок в нашій складській програмі стала продукція з Термоясеня європейського виробництва
У розділі сайту “ Галерея “Представлені додаткові фотографії продукції.
Ви можете купити нашу продукцію зі складу в Харкові, а також безпосередньо зі складу в Києві.
Ваше замовлення може бути доставлений в зручний для Вас час транспортними компаніями. Подробиці замовлення, доставки, ціни уточніть у нашого менеджера.

У ВАС Є ПРОЕКТ ДЛЯ НАС? ДЗВОНІТЬ НАМ ЗАРАЗ АБО ВІДПРАВТЕ НАМ ПОВІДОМЛЕННЯ