Дзвоніть

(050) 42 42 581
(068) 700 00 89

Адреса

Київ, Полеська, 5
Харків, Каштанова, 14

Графік роботи

пн-пт: 08.30 - 17.30

Вагонка з модрини

Такий виріб з дерева як вагонка не потребує особливого описі і рекламі. Мабуть це самі продається і відомий продукт з дерева.
Критерии сортировки Заказать


Похожие товары

Вагонка з сосни

Вагонка з сосни


Вагонка з модрини — цены

ТОВЩИНА (мм)

ШИРИНА (мм)

ДОВЖИНА (мм)

СОРТ

ЦІНА (грн.)

14 96 2000-4000 Elite 860
14 96 2000-4000 A 660
14 96 2000-4000 AB 560
14 96 2000-4000 BC 270

Вагонка в Харкові від найбільшого постачальника

сучасна дерев’яна вагонка – складний і екологічно чистий будівельний матеріал, що використовується для обробки і декоративного покриття внутрішніх поверхонь приміщень.

Але походження цього унікального формованого виробу було зовсім іншим – спочатку на залізничному транспорті використовувалася дерев’яна вагонка (Харків) для герметизації великих площ вагонів і огорожі стін.

Це рішення було і практичним, і дешевим, оскільки в той час метал і синтетичні матеріали були дуже дорогими. Пізніше для цих цілей стали використовувати звичайні листи, а натуральне дерево тепер стало елітним оббивним матеріалом – вагонкою і паркетом.

Сьогодні, завдяки сучасним методам обробки дерева, вагонку в Харкові застосовують і для облицювання зовнішніх стін. Її можна укладати як горизонтально, так і вертикально.

Дерев’яні панелі являють собою сформовану плиту з масивної деревини з можливістю з’єднання паз-паз. євровагонка в більшості випадків виготовляється з сосни, хоча можливе виготовлення її з вільхи, липи, осики, дуба і навіть екзотичних зарубіжних порід деревини.

дерев’яну вагонку , Яку ми продаємо в Харкові, прийнято ділити на різновиди – першу і другу. Ціни на молдинг зазвичай вказані за квадратний метр (1 м2).

Долаючи довгий шлях від залізничних вагонів до останніх винаходів у галузі дизайну інтер’єру, дерев’яна вагонка (Харків) перетворилася з товстої брудної дошки з прорізом в тонкий шар натурального дерева, який просто і швидко з’єднується і залишає невеликий зазор – евровагонку.

Безсумнівна перевага вагонки – довговічність – немає обмежень за часом. Правильна обробка (масло або лак) робить дерев’яну вагонку стійкою до різного роду забрудненнями.

Завдяки сучасному способу з’єднання евровагонки між швами не потраплятиме пил і бруд.

Структура деревини створює стриманий геометричний візерунок. За бажанням замовника дерев’яну вагонку в Харкові можна пофарбувати спеціальними просоченнями або маслами.

Облицювання деревом – це не тільки екологічність, але і особливий внутрішній затишок і тепло всередині будівель. Наявність всередині натурального дерева створює унікальну біоенергетику.

Ви можете купити нашу продукцію зі складу в Харкові, а також зі складу в Києві.

Ціна вагонки розраховується з обліку розміру, сорту деревини і породи дерева. вартість вагонки для дилерів знижена. Для того щоб купити вагонку з модрини або сосни, зв’яжіться з нашими менеджерами .

Класифікація вагонки за якістю:

  • Клас «преміум». Найдорожчий і найякісніший клас. У такий вагонки немає сучків і серцевини, вона рівна і має однорідним кольором.
  • Клас «А». Ціна нижче, ніж у класу «преміум». Також без серцевини, але може мати один сучок на півтора погонних метра.
  • Клас В ». Середня цінова категорія. До п’яти сучків на півтора погонних метра, планки погано оброблені.
  • Клас «С». Найдешевша вагонка. Багато сучків і тріщин, неоднорідний колір і погано оброблені планки.

Ваше замовлення може бути доставлений в зручний для Вас час транспортними компаніями. Подробиці замовлення, доставки, ціни уточніть у нашого менеджера

Какие преимущества имеет деревянная вагонка?

Деревянная вагонка экологична, долговечна, и чрезвычайно устойчива к любым факторам окружающей среды.

Чем вагонка отличается от евровагонки?

Наличием компенсационной полочки у евровагонки, что позволяет монтировать ее в домах с нестабильным отоплением

Можно ли вагонку смонтировать на улице?

Конечно, главное соблюдать условие: толщина должна быть не менее 19 мм при ширине 140 мм. При большей ширине, соответственно толщина должна быть больше.

Заказать
Вагонка з модрини
Продукт: Вагонка з модрини
Цена, грн:

У ВАС Є ПРОЕКТ ДЛЯ НАС? ДЗВОНІТЬ НАМ ЗАРАЗ АБО ВІДПРАВТЕ НАМ ПОВІДОМЛЕННЯ